Poradnia

Numery telefonów: (41) 366 10 91
(41) 346 23 13

Nasi lekarze

Kardiologia

EKG spoczynkowe

EKG wysiłkowe

ECHO serca

Holter EKG

Holter ciśnieniowy

Badania laboratoryjne

Rehabilitacja kardiologiczna

Onkologia

Diagnostyka

Mammografia

USG piersi

Poradnia chorób piersi

Biopsja cienkoigłowa

Biopsja gruboigłowa

Otwarta biopsja chirurgiczna

Biopsja mammotomiczna

Zabiegi chirurgiczne

Zabiegi chirurgiczne

Chirurgia piersi

Chirurgia skóry i tkanki podskórnej

Diagnostyka węzłów chłonnych

Lekarze

Chirurdzy onkolodzy

Radiolodzy

Patomorfolodzy

25-020 Kielce, ul. Chęcińska 40a

 

       W Centrum Usług Medycznych  PROMONT MED wszystko jest podporządkowane pacjentowi. Nasza poradnia umożliwia rejestrację telefoniczną, pozwala na wybór dogodnych dla pacjenta terminów badań i wizyt lekarskich.

      W naszej poradni lekarze mają czas aby bez pośpiechu i dokładnie przeprowadzić wszystkie zaplanowane badania, udzielić choremu informacji na temat choroby, możliwości leczenia i dalszego postępowania. Każdy chory otrzymuje pełny opis i wynik przeprowadzonego badania w formie drukowanej. Istnieje także możliwość uzyskania wyniku badań obrazowych (Echo serca, mammografia) w formie elektronicznej z zarejestrowanymi zdjęciami lub filmami. Przeprowadzane badania są archiwizowane i istnieje możliwość sporządzenia kopii wyniku nawet po upływie długiego czasu.

     Wnętrza przychodni zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pacjentom miłej atmosfery, ciszy i intymności w trakcie badań oraz wizyt lekarskich. Obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

 

     Zaletą naszej placówki jest dogodna lokalizacja w sąsiedztwie ważnych węzłów komunikacji miejskiej i podmiejskiej, co ułatwia dotarcie do poradni osobom bez własnego transportu. Jednocześnie poradnia nie jest położona w ścisłym centrum Kielc, co pozwala chorym dysponującym samochodem na wygodny i szybki dojazd.

 

Dysponujemy parkingiem przed budynkiem poradni oraz windą.