Poradnia

Numery telefonów: (41) 366 10 91
(41) 346 23 13Nasi lekarze


Kardiologia


EKG spoczynkowe
EKG wysiłkoweECHO sercaHolter EKGHolter ciśnieniowyBadania laboratoryjneRehabilitacja kardiologiczna
Onkologia


DiagnostykaMammografia
USG piersi
Poradnia chorób piersi
Biopsja cienkoigłowa
Biopsja gruboigłowa
Otwarta biopsja chirurgiczna
Biopsja mammotomiczna
Zabiegi chirurgiczneZabiegi chirurgiczne
Chirurgia piersi

Chirurgia skóry i tkanki podskórnej

Diagnostyka węzłów chłonnych

LekarzeChirurdzy onkolodzy

Radiolodzy

Patomorfolodzy
25-020 Kielce, ul. Chęcińska 40a

 

       W Centrum Usług Medycznych  PROMONT MED wszystko jest podporządkowane pacjentowi. Nasza poradnia umożliwia rejestrację telefoniczną, pozwala na wybór dogodnych dla pacjenta terminów badań i wizyt lekarskich.

      W naszej poradni lekarze mają czas aby bez pośpiechu i dokładnie przeprowadzić wszystkie zaplanowane badania, udzielić choremu informacji na temat choroby, możliwości leczenia i dalszego postępowania. Każdy chory otrzymuje pełny opis i wynik przeprowadzonego badania w formie drukowanej. Istnieje także możliwość uzyskania wyniku badań obrazowych (Echo serca, mammografia) w formie elektronicznej z zarejestrowanymi zdjęciami lub filmami. Przeprowadzane badania są archiwizowane i istnieje możliwość sporządzenia kopii wyniku nawet po upływie długiego czasu.

     Wnętrza przychodni zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu pacjentom miłej atmosfery, ciszy i intymności w trakcie badań oraz wizyt lekarskich. Obiekt jest w pełni przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

 

     Zaletą naszej placówki jest dogodna lokalizacja w sąsiedztwie ważnych węzłów komunikacji miejskiej i podmiejskiej, co ułatwia dotarcie do poradni osobom bez własnego transportu. Jednocześnie poradnia nie jest położona w ścisłym centrum Kielc, co pozwala chorym dysponującym samochodem na wygodny i szybki dojazd.

 

Dla osób niepełnosprawnych dysponujemy parkingiem przed budynkiem poradni oraz windą. Dozorca wpuści na parking wszystkie odpowiednio oznakowane pojazdy.


Pacjentów nie posiadających uprawnień prosimy o parkowanie na okolicznych parkingach poza budynkiem NZOZ-u.